Dentium Yazır'a Hoşgeldiniz...

 

Konya’da Cumartesi Ve Pazar Günleri Açık Diş Kliniği

Ocak 6, 2023

Konya’da Cumartesi Ve Pazar Günleri Açık Diş Kliniği

Konya’da cumartesi ve pazar günleri açık diş kliniği olarak, diş sağlığı konusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Sitemiz üzerinden rahatlıkla randevu alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diş sağlığı konusunda uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Konyada hizmet vermekte olan diş kliniğimiz, cumartesi ve pazar günleri de hizmet verebilmektedir. Bu sayede hafta içi çalışanlar için de diş tedavisine ulaşma imkanı sunuyoruz. Cumartesi ve pazar günü çalışma saatlerimiz içerisinde tedavi olabilmeniz için lütfen öncesinden bizimle iletişime geçerek randevu alınız.

hekimlerimiz, Konya'da Cumartesi Ve Pazar Günleri Açık Diş Kliniği
hekimlerimiz için sitemizden randevu alabilirsiniz.

Diş tedavi sürecinde size en uygun seçenekleri sunarak, diş sağlığınızı koruma ve daha sağlıklı bir süreç geçirme imkanı sunuyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek veya randevu alarak diş sağlığınızı en iyi şekilde koruma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı dişleriniz için hizmetlerimizden yararlanmaya bekliyoruz.

Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.