Dentium Yazır'a Hoşgeldiniz...

 

Hayalini Kurduğunuz Gülümseme

İçin Buradayız

Alanında uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz teknoloji ile sizlere en konforlu tedavileri sunuyoruz. Uzman hekimlerimiz şikayetlerinize en uygun tedavileri sizlere uygularken hem yapılan işlem hakkında hem de işlem sonrası diş sağlığını koruma hakkında bilgilendirmede bulunurlar.

Kliniğimiz, hastalarımızın konforlu ve sağlıklı bir şekilde tedavi görebilmesi için ferah ve gereken teknolojileri kullanabilmek üzere dizayn edilmiştir. Hastalarımızı güler yüz ile karşılamaya , onlara doğru bilgileri sağlamaya ve hijyen kurallarına büyük önem veriyoruz.

Sizleri kliniğimizde görmekten memnuniyet duyarız.

Dentium daha sağlıklı ve daha güzel gülüşleri inşaa etmek için sizlerin hizmetinde

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Tedavilerimiz

Diş rahatsızlıkları ve diş estetiği ile ilgili tüm tedavileri uzmanlığımız, başarımız, tecrübemiz ve sahip olduğumuz teknolojiler ile sizin için ulaşılabilir kılıyoruz.

Dijital Diş Hekimliği

Kullanılan teknoloji ile uzun süren seanslar ve gelinen seans sayıları en aza düşürülerek bunun yanı sıra hata olasılığı en asgariye indirilir.

Periodontal Tedavi

Diş eti rahatsızlıklarınızı, ağız içi bozuklukları tespit eder ve uygun tedavi uygulanır. Uygun tedavi sonrası diş etlerinizin sağlığı korunur.

Estetik Diş Hekimliği

Yontulmuş dişler ve dişleriniz arasında istenmeyen boşluklar gibi özgüveninizi düşürmeye neden olabilecek diş problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Ortodonti

Diş dizilişlerindeki düzensizliklerini , varsa konuşma bozukluklarını gidermek, daha iyi bir çiğneme sağlamak için ağız yapısına en uygun tedavileri sunuyoruz.

Oral Diagnoz

Muayenenin ikinci aşamasında hastalarımızın radyolojik muayenesi oral diagnoz hekimimiz tarafından tamamlandıktan sonra hasta için uygun olan en iyi tedavi planı belirlenir.

Cerrahi

Diş Cerrahisi bölümümüzde, ağız içerisindeki tüm yumuşak dokuların (dil, yanak, dudak vb.) dişlerin ve çenelerin her türlü rahatsızlığının teşhisi ve cerrahi tedavileri gerçekleştirilir.

Hastalarımızdan
Yorumlar

Fatih Şen

Yaşlı anacığıma gösterdiği özel ilgi ve yapmış olduğu harika dişler için Tuğba hocama çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim ağzında yaralar vardı, Tuğba hocamın tedavisi sayesinde yaralar kısa sürede iyileşti. Artık annem sağlıklı bir şekilde yemek yiyebiliyor.

Ahmet Kart

Dr. Dt. Mücella Tezcan’dan çok memnun kaldım. 2.5 yıllık diş teli tedavimin ardından dişlerim düzeldi, ortodontik tedavim devam ediyor. Kendisi bilgili ve tecrübeli bir hekim. Karşısındaki kişiyi sabırla dinleyen, bilgilendiren, güler yüzlü ve dakik bir hekim ,randevu saatlerine düzenli bir şekilde uyuyor. İyiki de Mücella Hanım’ı doktorum olarak seçmişim.

Özlem Can

Merhabalar benim ön dişimde kırılma ve çürüme olmuştu o yüzden Burcu hocama gittim .Burcu hocam sayesinde dişlerim çok güzel oldu, emeğine sağlık hocam. Kesinlikle tavsiye ediyorum ,güler yüzlü ,işinde son derece başarılı bir doktor kendisi.

Mehtap Üzüm

Reşat Bey, çok ilgili, güler yüzlü, işini severek yapan bir diş hekimi. Bugüne kadar yaptırdığım kanal tedavilerinden çok memnun kaldım. Ayrıca diş beyazlatma işlemini de ağrısız bir şekilde yaptırmak isterseniz doğru adres. Güvenerek tedavi olabilirsiniz.

Dentium Yazır Polikliniği

Randevu Alın

  • Randevunuzu Oluşturun
  • Randevu Sistemi Nasıl Çalışıyor ?

Randevunuzu hekim belirterek oluşturduğunuz zaman, seçtiğiniz hekiminizin müsaitlik durumuna göre randevu saati belirlenip size e-posta veya telefon numaranız ile dönüş sağlanacaktır. Doktor tercihiniz yok ise seçimi boş bırakıp, uygun uzman hekimlerimizin en erken boş randevu saatinde randevunuz oluşturulup size dönüş sağlancaktır.

Bizimle İletişime Geçin

Tedavileriniz ile ilgili bilgi almak ve randevu oluşturmak için lütfen iletişime geçiniz.

Telefon Numarası
0332 263 06 06
Adres
Yazır Mah. Sultan Cd No:27/K Selçuklu/Konya
E-mail
yazir@dentium.com.tr

Bizimle İletişime Geçin

Tedavileriniz ile ilgili bilgi almak ve randevu oluşturmak için lütfen iletişime geçiniz.

Telefon Numarası
0332 263 06 06
Adres
Yazır Mah. Sultan Cd No:27/K Selçuklu/Konya
E-mail
yazir@dentium.com.tr
Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.