Dentium Yazır'a Hoşgeldiniz...

 

Konya’da Gece Geç Saatlerde Açık Olan Diş Kliniği !

Ocak 2, 2023

Konya’da Gece Geç Saatlerde Açık Olan Diş Kliniği !

“Konya’da ağız ve diş sağlığı hizmetleri için gece geç saatlere açık olabilen Dentium Yazır sizlere her daim en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Günün her saati açık olan Dentium Yazır, geceleri de hizmet vermektedir. Bu sayede geçirilen rahatsız geceler veya acil durumlar için de hizmet verebilmekteyiz.

Konya'da Gece Geç Saatlerde Açık Olan Diş Kliniği

Eğer Konya’da ağız ve diş sağlığı hizmetleri arayan birisiyseniz ve geceleri hizmet almak istiyorsanız, Dentium Yazır tam size göre! Sitemiz üzerinden randevu alarak, ya da sitemizden bize ulaşarak, hemen bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Dentium Yazır, sizler için geceleri de hizmet verebilmekte ve her daim açık olabilmektedir. Bizi tercih edin ve ağız ve diş sağlığınız için en iyi hizmeti alın. Sitemizden randevu alarak veya bize ulaşarak, hemen bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.”

Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.