Dentium Yazır'a Hoşgeldiniz...

 

Dijital Diş Hekimliği / Konya

Şubat 3, 2023

Dijital diş hekimliği

Dişlerinizi sağlıklı ve gülüşünüzü parlak tutarken zamandan ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız dijital diş hekimliği harika bir seçenektir. Geleneksel diş prosedürleriyle ilişkili ağrı ve rahatsızlıktan kaçınmak istiyorsanız, dijital diş hekimliği sizin için doğru yol olabilir. Dijital teknoloji, lokal anestezi veya genel anesteziye ihtiyaç duymadan daha karmaşık ameliyatlar yapmamızı sağlar. Dentium kliniklerinde, geleneksel tedavi seçeneklerine alternatif arayan hastalar için uzun zamandır dijital diş tedavisi seçeneklerini sunuyoruz.

Dişlerinizi sağlıklı ve gülüşünüzü parlak tutarken zamandan ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız dijital diş hekimliği harika bir seçenektir.

Dişlerinizi sağlıklı ve gülüşünüzü parlak tutarken zamandan ve paradan tasarruf etmek istiyorsanız dijital diş hekimliği harika bir seçenektir.

Geleneksel diş hekimliği, özellikle de diş ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağını bilmeyen bir diş hekimi tarafından yapılıyorsa, çok rahatsız edici olabilir. Ve geleneksel bir diş hekimi her şeyi doğru yapsa bile, sonuçların mükemmel olacağının garantisi yoktur. Ancak röntgen ve bilgisayar gibi yüksek teknoloji ürünü ekipmanların kullanıldığı dijital diş hekimliği ile mümkün olan en iyi bakımı uygun bir fiyata alabilirsiniz. Dijital diş hekimliğinde bu sorunların hiçbiri hakkında endişelenmenize gerek yoktur:

  • Geleneksel diş hekimliğinden daha rahattır. Çünkü matkaplar veya metal diş telleri gibi eski moda aletler yerine modern teknoloji kullanılır (ve bunlar bazı durumlarda hala kullanılmaktadır).
  • Dijital lazer teknolojisi, kuron veya dolgu gibi işlemler sırasında acı hissetmememiz için ağzımızı yeterince açmamıza gerek kalmadan ağzımızın içinden görüntü almamızı sağlar; bu şekilde daha uzun süre genç görünebiliriz çünkü etraflarındaki hiçbir şeye zarar vermezler!

 

Geleneksel diş prosedürleriyle ilişkili ağrı ve rahatsızlıktan kaçınmak istiyorsanız, dijital diş hekimliği sizin için doğru yol olabilir.

Geleneksel diş prosedürleriyle ilişkili ağrı ve rahatsızlıktan kaçınmak istiyorsanız, dijital diş hekimliği sizin için doğru yol olabilir. Dijital teknoloji, kaygıyı azaltarak, maliyetleri düşürerek ve ziyaretinizin genel deneyimini iyileştirerek ziyaretinizi daha az stresli hale getirebilir.

Dijital diş hekimliğinin birçok faydası vardır: ağrısızdır; daha rahattır; geleneksel prosedürlerden daha ucuzdur; önceden randevu alırken zaman kazandırabilir (web sitemizde olduğu gibi); randevuları zamanında almak, böylece tedavi süreleri boyunca veya normal mesai saatleri içinde acil durumlar ortaya çıktıktan sonra beklemek zorunda kalmassınız.

Dijital diş hekimliği
Dijital diş hekimliği için sitemizden randevu alabilirsiniz.

Dijital teknoloji, lokal anestezi veya genel anesteziye ihtiyaç duymadan daha karmaşık ameliyatlar yapmamızı sağlar.

Dijital diş hekimliği dişlerinizi tedavi etmenin yeni bir yoludur. Geleneksel tedaviye göre daha az ağrılı ve daha konforludur, geleneksel tedaviden daha ucuzdur, daha kesin sonuçlar sağlar ve geleneksel tedavilerden daha etkilidir.

Dijital diş hekimliği, diş çürüğünüzün veya oyuklarınızın ayrıntılı görüntülerini yakalamak için dijital kameraların ve yazılımın kullanılmasını içerir. Elimizdeki bu bilgilerle, sizinkine benzeyen ancak doğal dişlerle ilişkili dezavantajların hiçbirine sahip olmayan yapay bir kaplama oluşturabiliriz: yiyecek veya içeceklere yapışan kökler yok; ağzınızın içine giren bakterilerden enfeksiyon kapma şansı yok.

 

Bazı gelişmiş araçlarla, tipik diş prosedürleriyle ilişkili geleneksel ağrı veya rahatsızlığı istemeyenler için etkili tedavi seçenekleri sunabiliriz

Dijital diş hekimliği teknolojisi gelişmeye devam ettikçe, hastalarımıza daha fazla seçenek sunabiliyoruz. İster diş çekimi ister diş implantı ameliyatı arıyor olun, Dijital Diş Hekimliği ekibimiz ihtiyaçlarınız için en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olabilir. Bazı gelişmiş araç ve tekniklerle, genel anestezi veya lokal anesteziye (doğrudan bir bölgeye uygulanan anestezi) ihtiyaç duymadan karmaşık ameliyatlar gerçekleştirebiliyoruz. Bu da, tipik diş prosedürleriyle ilişkili geleneksel ağrı veya rahatsızlığı istemeyenler için etkili tedavi seçenekleri sunmamızı mümkün kılıyor.

Dentium Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.